Trae Lyx Naturel Finish
Trae Lyx Naturel Finish kopen? Een twee-componenten watergedragen toplaag. Ideaal om de wanden te beschermen, bijvoorbeeld nadat je die hebt geschilderd met een muurverf. Daarnaast kun je er gebruik van maken op bijvoorbeeld spackverf en stucwerk. Het is de extra bescherming voor jouw muur, waarmee je ervoor zorgt dat je die zo lang mogelijk mooi kunt houden.
Tip: wil je vloeren en wanden afwerken met een betonlook? Ook dan is Trae Lyx Naturel Finish uitstekend geschikt.
Het product heeft een aantal heel fijne eigenschappen:
- Ultra-matte uitstraling
Maak de uitstraling van de muur of een ander oppervlak meer mat, met Trae Lyx Naturel Finish. - Transparante afwerking
Het product is transparant, waardoor je daar ongeacht de kleur van de ondergrond goed gebruik van kunt maken. - Bestand tegen intensieve belasting
Gebruik je het product op de vloer of op een andere ondergrond die je intensief belast? Geen probleem, het is daar tegen bestand. - Reukarm
Makkelijk te verwerken en goed geschikt voor binnen, dankzij de reukarme eigenschappen van dit product. - Niet vergelend
Trae Lyx Naturel Finish zal niet vergelen, om daar binnen op een mooie manier gebruik van te maken.
Ultra mat: mooie afwerking
Benieuwd naar de Trae Lyx Naturel Finish ervaring van andere schilders en doe-het-zelvers? Ze vertellen ons over de uitstekende en ultramatte afwering, precies zoals het product belooft. Je kunt daar gebruik van maken op wanden die zijn afgewerkt met latex, stucwerk, spack en een aantal andere producten. De uitstraling wordt er mooi mat van. Bovendien kun je er ook op minerale ondergronden goed mee uit de voeten.
De matte afwerking zorgt voor een mooie uitstraling en biedt bovendien extra bescherming. Op die manier biedt Trae Lyx Naturel Finish twee belangrijke voordelen, waardoor zowel vakschilders als ervaren doe-het-zelvers er graag gebruik van maken.
Trae Lyx Naturel Finish ervaringen: goede kwaliteit
We hebben het product natuurlijk netjes voor je op voorraad, zodat je het snel in huis hebt nadat jij een bestelling plaatst. De ideale keuze om jouw wanden te beschermen en die de mooie matte uitstraling te geven waar je naar op zoek bent.
Wil je Trae Lyx Naturel Finish kopen en zoek je daar bovendien de producten bij om het op een degelijke manier aan te brengen? We denken er graag over met je mee, zodat je een goede keuze maakt. Dat geldt voor de kwasten en rollers, net als andere benodigdheden om dit product en andere verf of lak aan te brengen. We adviseren je deskundig, zowel online als in onze winkel in Akersloot. En bestel je voor minimaal €50 aan Trae Lyx Naturel Finish en andere verfproducten? De verzending naar jouw adres is helemaal gratis.
Heb je vragen over Trae Lyx Naturel Finish of wil je een grote bestelling plaatsen? We adviseren je graag tijdens kantooruren en regelmatig ook daarna op telefoonnummer 072 532 3331. En vragen op een ander moment? Neem online contact met ons op. We horen graag van je.