Anza Pro Super Soft Rond
Ronde kwast van synthetische vezels


Vandaag besteld, morgen verstuurd
Tenzij anders vermeld in de winkelwagen
Gratis verzending vanaf 50,-
Veilig verpakt en verzonden met PostNL
30 dagen bedenktijd
Niet goed? Geld terug garantie

- Ronde kwast
- Synthetische vezels
- Waterbasis
Anza Pro Super Soft Rond: Kwast voor verf op waterbasis
Op zoek naar een professionele kwast op voor verf op waterbasis? De Anza Pro Super Soft Rond is onderdeel van een nieuw ontwikkelde serie kwasten van Anza die beschikt over nieuwe vezeltechnologie. Met deze professionele ronde kwast voor verf op waterbasis (acryl) bereik je een supermooie afwerking voor jouw (lak)werk. De Anza Pro Super Soft Rond is ideaal voor het strak aflijnen/besnijden van je werk door de patentpunt die deze kwast heeft. De gelakte beukenhouten steel in combinatie met de grote verfopname van de kwast maakt dat de Anza Pro Super Soft Rond erg fijn is om te gebruiken. Dit is de hoogste kwaliteit ronde kwast voor verf op waterbasis in ons assortiment.
Anza Super Soft Rond: Ideaal voor binnenverf en muurverf
De Anza Super Soft Rond is een verfkwast die perfect geschikt is voor het schilderen van binnenverf en het aanbrengen van muurverf op smalle stroken en hoekjes waar je met de roller niet bij kunt. Deze specifieke kwast is exclusief ontworpen voor het gebruik met watergedragen verf (acryl).
Anza Pro Super Soft Rond kopen bij Verf.nl
Wil je de Anza Pro Super Soft Rond kopen? Wij hebben de ronde kwast beschikbaar in diverse formaten, zodat jij de perfecte kwast voor je schilderklus kunt bestellen. Met de Pro Super Soft Rond kwast realiseer je een topresultaat op je oppervlak, doordat de kwast een ideale verfopname heeft.
Ben je op zoek naar meer advies door onze specialisten in kwasten, verf en alle benodigdheden die daarbij horen? Neem dan contact met ons op via 072 532 3331 of [email protected]. Wij vertellen je graag meer over de Anza Pro Super Soft Rond kwast en de rest van ons uitgebreide assortiment.
De Anza Pro Super Soft Rond is ideaal voor het aanbrengen van binnenverf op waterbasis en voor het aanbrengen van muurverf in smalle stroken en hoekjes. Ga je aan de slag met verf op terpentinebasis (alkyd)? Kies dan voor de Anza Pro Super Tough Rond.
Voor iedere specifieke klus kan je een andere maat Anza Pro Super Soft Rond gebruiken. Hieronder een overzicht van welke maat kwast het best te gebruiken is voor het schilderen van welk oppervlak.
08 (17 mm breed): hoekjes, glaslatten en plinten
10 (19 mm breed): smalle oppervlakken en plinten
12 (22 mm breed): kleine ramen en smalle kozijnen
14 (25 mm breed): kozijnen, ramen en deuren (meest verkocht)
16 (28 mm breed): kozijnen, ramen en deuren (keuze vakman)
18 (32 mm breed): garagedeuren, daklijsten en grote oppervlakken
20 (36 mm breed): garagedeuren, daklijsten en grote oppervlakken
Tip van de schilder
Zoek je een vergelijkbare kwast die optimaal te gebruiken is voor het bereiken van hoeken en het maken van strakke lijnen? Kies dan voor de Anza Pro Super Point.
Het onderhouden van de Anza Pro Super Soft Rond is belangrijk en eenvoudig om te doen. Dit is nodig om de uitstekende kwaliteit van de kwast te behouden.
Ga je binnen een paar dagen weer schilderen?
Zet de Super Soft Rond kwast weg in een bakje water. Zo kun je de kwast direct weer gebruiken als je de klus weer oppakt.
Ben je klaar met de klus?
Spoel de Anza Pro Super Soft Rond schoon met lauwwarm water en groene zeep (verkrijgbaar in de supermarkt). Vervolgens kun je de kwast droogmaken en wegleggen. Voor optimaal kwaliteitsbehoud kun je de kwast na het schoonmaken ook wegzetten in een kwastinette gevuld met rauwe lijnolie. Zo houd je de kwast jarenlang zacht en gebruiksklaar voor de volgende klus.
Tip: Heb je geen rauwe lijnolie? Gebruik dan slaolie.
Gerelateerde blogs:
- Kwasten schoonmaken
- Kwasten bewaren
Een uitstekend alternatief voor de Anza Pro Super Soft Rond is de Goudhaantje Aqua 286 Patentpuntkwast. Dit is de vergelijkbare kwast van het merk Goudhaantje.